Brufen

pailginto atpalaidavimo tabletės
Receptinis
Kompensuojamas
Registruotojas:
Viatris Healthcare Limited, Airija
Tiekimas:
Nesutrikęs

Pakuotės lapelis: informacija vartotojui

Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės

ibuprofenas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

  • Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
  • Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
  • Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).
  • Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

1. Kas yra Brufen ir kam jis vartojamas

2. Kas žinotina prieš vartojant Brufen

3. Kaip vartoti Brufen

4. Galimas šalutinis poveikis

5. Kaip laikyti Brufen

6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra Brufen ir kam jis vartojamas

Brufen sudėtyje yra veikliosios medžiagos ibuprofeno, šis vaistas priklauso nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) grupei. Brufen malšina skausmą, mažina temperatūrą ir uždegimą.

Brufen vartojamas suaugusiųjų ir paauglių (12–18 metų, sveriančių 40 kg ir daugiau) simptominiam skausmo ir uždegimo gydymui, sergant reumatinėmis ligomis (reumatoidiniu artritu ir osteoartritu).

2. Kas žinotina prieš vartojant Brufen

Brufen vartoti draudžiama:

  • jeigu yra alergija ibuprofenui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);
  • jei Jums yra ar yra buvusi skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opa ar pasikartojanti opa ar kraujavimas į skrandį ar žarnyną;
  • sergate sunkiomis kepenų ar inkstų ligomis;
  • jeigu Jums yra sunkus širdies nepakankamumas;
  • jei turite padidėjusį polinkį kraujuoti;
  • jeigu Jums anksčiau vartojant Brufen ar panašių vaistų (kitų NVNU) kada nors buvo skrandžio ar žarnyno kraujavimas arba perforacija (plyšimas);
  • jeigu esate paskutiniame nėštumo trimestre;
  • jei Jums yra buvusios alerginės reakcijos (pvz., sunkumas kvėpuoti, nosies užgulimas, išbėrimas) pavartojus acetilsalicilo rūgšties ar kitų vaistų nuo uždegimo (NVNU).
  • Brufen nevartokite, jei bet kuri iš paminėtų sąlygų Jums tinka. Jei abejojate, pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku prieš pradėdami vartoti Brufen:

  • jeigu sergate astma, lėtiniu rinitu (nuolat užsikimšusi ar varvanti nosis) ar alerginėmis ligomis, nes esant šioms būklėms, Brufen gali sukelti sunkumą kvėpuoti (dusulį), dilgėlinę ar sunkią alerginę reakciją;
  • jei Jums yra tam tikri imuninės sistemos sutrikimai (mišrus jungiamojo audinio sutrikimas ir sisteminė raudonoji vilkligė (SRV), imuninės sistemos būklės, paveikiančios jungiamąjį audinį ir sukeliančios sąnarių skausmą, odos pokyčius ir kitų organų sutrikimus), nes gali būti padidėjusi aseptinio meningito atsiradimo rizika;
  • jeigu sutrikusi Jūsų inkstų ar kepenų veikla;
  • jeigu Jums pasireiškia širdies problemų, įskaitant širdies nepakankamumą, krūtinės anginą (jaučiate skausmą krūtinėje) arba jeigu Jums buvo širdies priepuolis, atlikta širdies kraujagyslių jungčių suformavimo operacija, diagnozuota periferinių arterijų liga (prasta kraujotaka pėdose dėl susiaurėjusių ar užsikimšusių arterijų) arba buvo ištikęs bet kokios rūšies insultas (įskaitant mini insultą arba praeinantį smegenų išemijos priepuolį [PSIP]);
  • jeigu Jūsų kraujospūdis yra padidėjęs, sergate cukriniu diabetu, nustatytas didelis cholesterolio kiekis, buvo širdies liga sirgusių giminaičių arba giminaičių, kuriuos ištiko insultas, arba jeigu rūkote;
  • jeigu sergate uždegiminėmis žarnyno ligomis, buvusi skrandžio opa ar padidėjusi kraujavimo rizika;
  • jei esate netekęs skysčių, nes yra inkstų pažeidimo pavojus, ypač skysčių netekusiems vaikams, paaugliams ir senyviems žmonėms;
  • jei sergate infekcine liga – žr. poskyrį su antrašte „Infekcijos“ toliau.
  • Jei kuri nors sąlyga Jums tinka, prieš vartodami Brufen pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

Jei planuojate pastoti, Brufen nevartokite. Pirmiau pasitarkite su gydytoju. Taip pat žr. skyrių „Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas“.

Šis vaistas priklauso nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) grupei, kuri turi įtakos moters vaisingumui. Šio poveikio nelieka nustojus vartoti vaistą. Taip pat žr. skyrių „Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas“.

Mažiausia veiksminga dozė

Visada vartokite mažiausią galimą dozę trumpiausią gydymo laiką, kad būtų išvengta šalutinio poveikio reiškinių atsiradimo rizikos. Dažniausiai šalutinį poveikį sukelia vartojamos didesnės nei rekomenduojamos vaisto dozės. Tai taip pat reiškia, kad reikia vengti vartoti keletą NVNU tuo pačiu metu.

Jeigu skausmą malšinančius vaistus vartojate ilgą laiką, jie gali sukelti galvos skausmą, kurio negalima gydyti vartojant daugiau skausmą malšinančių vaistų. Jeigu manote, kad tai Jums tinka, pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

Širdies priepuolis ir insultas

Tokie skausmą ir uždegimą slopinantys vaistai, kaip ibuprofenas, ypač vartojami didelėmis dozėmis, gali būti susiję su nedideliu širdies priepuolio arba insulto rizikos padidėjimu. Neviršykite rekomenduojamos dozės ir gydymo trukmės.

Kraujavimas iš virškinimo trakto, opos ar prakiurimas

Pacientai, ypač senyvi, kurie yra turėję virškinimo sistemos problemų, turi kreiptis į gydytoją, jei pradėjus gydymą atsirastų virškinimo sistemos pažeidimo simptomų (ypač, jei buvo kraujavimas iš virškinimo trakto).

Pasireiškus kraujavimui iš virškinimo trakto ar opoms, gydymą Brufen reikia nutraukti ir pasitarti su gydytoju.

Odos reakcijos

Buvo gauta pranešimų apie su gydymu Brufen susijusias sunkias odos reakcijas. Jei pasireiškia išbėrimas, gleivinių pažeidimas, pūslės ar kitokie alergijos požymiai, turite nutraukti Brufen vartojimą ir nedelsiant kreiptis medicininės pagalbos, nes tai gali būti pirmieji labai sunkios odos reakcijos požymiai. Žr. 4 skyrių.

Infekcijos

Brufen gali paslėpti tokius infekcijų požymius kaip karščiavimas ir skausmas. Todėl gali būti, kad vartojant Brufen, gali būti vėluojama pradėti tinkamą gydymą, o dėl to gali padidėti komplikacijų rizika. Tokių atvejų nustatyta gydant bakterijų sukeltą pneumoniją ir su vėjaraupiais susijusias bakterines odos infekcijas. Jeigu vartojate šį vaistą sirgdami infekcine liga ir Jums pasireiškiantys infekcijos simptomai neišnyksta arba sunkėja, nedelsdami pasitarkite su gydytoju.

  • Jei sergate vėjaraupiais, rekomenduojama vengti vartoti šio vaisto.

Senyvi pacientai

Senyvus pacientus reikia įspėti, kad jiems yra padidėjusi šalutinių poveikių rizika, ypač kraujavimas iš virškinimo trakto, perforacija, kurie gali būti mirtini.

Vaikai ir paaugliai

Brufen netinkamas vartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams. Galima inkstų sutrikimo rizika dehidratuotiems paaugliams.

Kiti vaistai ir Brufen

Nevartokite skirtingų skausmą malšinančių vaistų vienu metu, nebent taip paskyrė gydytojas.

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Brufen gali turėti įtakos kai kuriems kitiems vaistams arba gali būti jų veikiamas, įskaitant vaistus, skirtus gydyti / apsaugoti. Pavyzdžiui:

  • navikų ir imuninės sistemos ligų (metotreksatas);
  • maniakinės depresijos (litis);
  • nereguliaraus širdies ritmo (digoksinas);
  • skausmo (acetilsalicilo rūgštis);
  • tromboembolinius sutrikimus (vaistai, kurie yra antikoaguliantai, t. y. kraują skystinantys arba krešėjimą mažinantys, pvz., aspirinas / acetilsalicilo rūgštis, varfarinas, tiklopidinas);
  • depresijos (vaistai, vadinami SSRI - selektyvūs serotonino reabsorbcijos inhibitoriai);
  • aukštą kraujo spaudimą (vaistai, kurie mažina didelį kraujospūdį, pvz., AKF inhibitoriai, pvz., kaptoprilis, beta receptorius blokuojantys vaistai, pvz., atenololis, angiotenzino II receptorių blokatoriai, pvz., losartanas, šlapimą varantys vaistai);
  • nuo organų atmetimo pacientams, kuriems buvo persodinti organai (vaistai, kurie slopina imuninę sistemą, tokie kaip ciklosporinas ar takrolimuzas);
  • uždegimo (kortikosteroidai);
  • bakterinę infekciją (kai kurie antibiotikai, įskaitant aminoglikozidus);
  • grybelinių infekcijų (pvz., vorikonazolas ar flukonazolas);
  • cukrinio diabeto (sulfonilkarbamidai);
  • didelį cholesterolio kiekį (cholestiraminas);
  • (ŽIV) žmogaus imunodeficito viruso (zidovudinas);
  • dėl šių priežasčių Jus gydantis gydytojas turi žinoti apie visus vaistus, kuriuos Jūs vartojate.

Kai kurie kiti vaistai gali taip pat turėti įtakos gydymui Brufen arba gali būti jo veikiami. Todėl prieš vartodami Brufen su kitais vaistais visada pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Brufen vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu

Brufen galima vartoti su maistu ar gėrimais. Jeigu Brufen vartojamas kartu su alkoholiu, gali pasunkėti šalutinis poveikis.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jei Jūs esate nėščia, manote, kad galite būti nėščia ar planuojate pastoti, prieš vartojant šį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Nėštumas

Paskutinius tris nėštumo mėnesius Brufen vartoti draudžiama, nes., nes jis gali pakenkti Jūsų negimusiam kūdikiui arba sukelti problemų gimdant. Negimusiam kūdikiui jis gali sukelti inkstų arba širdies sutrikimų. Šis vaistas gali paveikti Jūsų ir Jūsų kūdikio polinkį kraujuoti ir pavėlinti gimdymą arba pailginti jo trukmę.

Pirmuosius 6 nėštumo mėnesius Brufen vartoti negalima, nebent tai absoliučiai būtina ir taip patarė gydytojas. Jei šiuo laikotarpiu arba bandant pastoti Jums reikia gydytis, reikia vartoti mažiausią šio vaisto dozę trumpiausią įmanomą laiką. Jei po 20‑os nėštumo savaitės Brufen vartojama ilgiau nei kelias dienas, Jūsų negimusiam kūdikiui tai gali sukelti inkstų sutrikimą, dėl kurio gali sumažėti kūdikį gaubiančio amniono skysčio kiekis (oligohidramnionas) arba kūdikio širdyje gali susiaurėti kraujagyslė (arterinis latakas). Jeigu Jums reikia gydytis ilgiau kaip kelias dienas, gydytojas gali rekomenduoti papildomai Jus stebėti.

Žindymas

Ibuprofenas patenka į motinos pieną, tačiau nemanoma, kad gali turėti poveikio žindomam vaikui, jei vaisto vartojama trumpai.

Jei žindymo laikotarpiu tektų dažniau vartoti Brufen, pasikonsultuokite su gydytoju.

Vaisingumas

Ibuprofeno vartojimas gali turėti įtakos vaisingumui. Todėl šio vaisto vartojimas bandant pastoti ar atliekant nevaisingumo tyrimus yra nerekomenduojamas.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Dėl šalutinio poveikio, tokio kaip regos sutrikimas, svaigulys ar mieguistumas, Brufen kai kuriems žmonėms gali veikti reakcijos greitį. Tai reikia žinoti, jei atliekamas budrumo reikalaujantis darbas, pvz., vairuojama. Šis poveikis labiau pasireiškia kartu vartojant alkoholio.

3. Kaip vartoti Brufen

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Reikia vartoti mažiausią veiksmingą dozę ir ją vartoti kuo trumpiau, kiek tai būtina simptomams palengvinti. Jeigu sergate infekcine liga ir Jums pasireiškiantys simptomai (pvz., karščiavimas ir skausmas) neišnyksta arba sunkėja, nedelsdami pasitarkite su gydytoju (žr. 2 skyrių).

Suaugusieji ir paaugliai, vyresni kaip 12 metų (sveriantys 40 kg ir daugiau)

Rekomenduojama dozė yra 2 tabletės kas vakarą (galima 1 tabletę ryte, 2 tabletes vakare). Didžiausia paros dozė yra 3 tabletės (2400 mg). Tam, kad išvengtumėte praeinančio deginimo pojūčio burnoje ar gerklėje, tabletę reikia nuryti visą, užgeriant bent jau puse stiklinės vandens.

Jei Jūsų skrandis jautrus, vartokite Brufen su maistu.

Jeigu Jūs sergate sunkia kepenų ar inkstų liga arba esate vyresnio amžiaus, gydytojas Jums paskirs mažiausią veiksmingą vaisto dozę.

Vartojimas vaikams

Brufen negalima vartoti jaunesniems nei 12 metų vaikams.

Ką daryti pavartojus per didelę Brufen dozę

Jei išgėrėte didesnę nei Jums paskirta Brufen dozę, ar vaikas netyčia išgėrė vaisto, kreipkitės į gydytoją ar artimiausią ligoninę, kur įvertins galimą riziką ir patars, kaip toliau elgtis.

Perdozavimo simptomai gali pasireikšti pykinimu, skrandžio skausmu, vėmimu (gali būti su kraujo priemaiša), galvos skausmu, spengimu ausyse, sutrikimu ir nistagmu (bėgiojantis akių obuolių judesys). Vartojant dideles dozes galimas mieguistumas, skausmas krūtinės srityje, stiprus ir greitas širdies plakimas, sąmonės praradimas, traukuliai (dažniausiai vaikams), silpnumas ir svaigimas, kraujas šlapime, šalčio pojūtis kūne, kvėpavimo sutrikimai.

Pamiršus pavartoti Brufen

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Nutraukite Brufen vartojimą ir nedelsiant kreipkitės į gydytoją, jei pasireiškia toliau pateikti simptomai:

  • Angioneurozinė edema (nedažnas šalutinis poveikis), jos simptomai:
    • veido, liežuvio ir gerklės sutinimas;
    • sunkumas ryjant;
    • dilgėlinė ar sunkumas kvėpuojant.
  • Infekcija, kurios simptomai, tokie kaip karščiavimas ir rimtas bendros būklės pablogėjimas, arba jeigu pasireiškia karščiavimas su vietinės infekcijos požymiais, tokiais kaip gerklės, ryklės, burnos skausmas ar šlapinimosi sutrikimai, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Brufen gali sumažinti baltųjų kraujo ląstelių kiekį kraujyje (sukelti agranulocitozę) ir gali sumažėti atsparumas infekcijoms (nedažnas šalutinis poveikis). Svarbu informuoti gydytoją apie vartojamą vaistą.
  • Gauta pranešimų apie sunkius odos ir gleivinės pokyčius, pvz., epidermio nekrolizę ir (arba) daugiaformę raudonę (eritemą) (labai retas šalutinis poveikis). Be to, gali pasireikšti stipri odos reakcija, vadinama DRESS sindromu. DRESS simptomai gali būti tokie: odos išbėrimas, karščiavimas, padidėję limfmazgiai ir padidėjęs eozinofilų (baltųjų kraujo kūnelių rūšis) skaičius. Nutraukite Brufen vartojimą ir kreipkitės į gydytoją, jei atsirado bėrimas ar gleivinių pažeidimas. Sunkus bėrimas gali pasireikšti kaip pūslelės ant odos, ypač ant kojų, rankų, plaštakų ir pėdų, taip pat ant veido ir lūpų. Būklė gali dar labiau pasunkėti pūslėms didėjant ir plintant, gali imti luptis oda (toksinė epidermio nekrolizė). Taip pat gali pasireikšti sunki infekcija ir odos, poodinio audinio ir raumenų žuvimas (nekrozė).
  • Gydymo pradžioje kartu su karščiavimu pasireiškiantis raudonas, žvynuotas, išplitęs išbėrimas su poodiniais gumbeliais ir pūslelėmis, dažniausiai pažeidžiantis odos raukšles, liemenį ir viršutines galūnes (ūminė generalizuota egzanteminė pustuliozė). Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis). Taip pat žr. 2 skyrių.

Kitas galintis pasireikšti šalutinis poveikis:

Dažni šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 10 asmenų):

  • galvos skausmas, galvos svaigimas;
  • virškinimo trakto sutrikimai (virškinimo sutrikimas, viduriavimas, pykinimas, vėmimas, pilvo skausmas, pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas, juodos išmatos, kraujavimas iš skrandžio ir žarnyno, vėmimas krauju);
  • nuovargis;
  • išbėrimas.

Nedažni šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 100 asmenų):

  • sloga;
  • padidėjęs jautrumas;
  • nemiga, nerimas;
  • regėjimo pakitimai, klausos sutrikimai;
  • bronchų spazmas, astma;
  • burnos gleivinės išopėjimas;
  • skrandžio opa, žarnyno opa, skrandžio opos prakiurimas, skrandžio gleivinės uždegimas;
  • hepatitas, gelta, sutrikusi kepenų funkcija;
  • niežulys, nedidelės odos ir gleivinių kraujosruvos;
  • jautrumas šviesai;
  • sutrikusi inkstų funkcija;
  • kraujo sudėties pakitimai;
  • anemija (raudonųjų kraujo ląstelių ar hemoglobino kiekio sumažėjimas, dėl kurio išbąla oda ir atsiranda silpnumas);
  • mieguistumas;
  • dilgčiojimo pojūtis;
  • klausos praradimas.

Reti šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 1 000 asmenų):

  • nebakterinis meningitas;
  • alerginės reakcijos;
  • depresija, sutrikimas;
  • sutrikusi rega, ūžesys (spengimas ausyse), svaigulys;
  • kepenų pažeidimas ir skysčių susilaikymas organizme.

Labai reti šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 10 000 asmenų):

  • kasos uždegimas, kepenų nepakankamumas

Šalutinio poveikio reiškiniai, kurių dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis):

  • storosios žarnos opų pablogėjimas (kolitas) ir Krono (Crohn) liga (žarnyno liga);
  • širdies nepakankamumas, širdies priepuolis, didelis kraujospūdis

Atkreipkite dėmesį, kad Brufen gali prailginti kraujavimo laiką.

Galima sunki odos infekcija sergant vėjaraupiais. Vartojant NVNU gali išsivystyti ar pasunkėti su infekcija susijęs uždegimas (pvz., tokios būklės, kaip nekrotizuojantis fascitas, pasireiškiantis smarkiu skausmu, karščiavimu, sutinusia ir karšta oda, odos lupimusi, nekroze). Jei vartojant ibuprofeną atsiranda odos infekcijos požymių ar jie pasunkėja, patariama nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Tokie vaistai kaip Brufen gali nežymiai padidinti infarkto ar insulto riziką.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Pranešimą apie šalutinį poveikį galite pateikti šiais būdais: tiesiogiai užpildant formą internetu Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos Vaistinių preparatų informacinėje sistemoje https://vapris.vvkt.lt/vvkt-web/public/nrv arba užpildant Paciento pranešimo apie įtariamą nepageidaujamą reakciją (ĮNR) formą, kuri skelbiama https://www.vvkt.lt/index.php?4004286486, ir atsiunčiant elektroniniu paštu (adresu NepageidaujamaR@vvkt.lt) arba nemokamu telefonu 8 800 73 568. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5. Kaip laikyti Brufen

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Lizdinės plokštelės: Laikyti ne aukštesnėje kaip 25ºC temperatūroje.

Laikyti gamintojo pakuotėje, kad vaistas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

Plastiko buteliukas: Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.

Buteliuką laikyti sandarų, kad vaistas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

Ant dėžutės, buteliuko ir lizdinės plokštelės po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Pakuotės turinys ir kita informacija

Brufen sudėtis

  • Veiklioji medžiaga yra ibuprofenas. Vienoje pailginto atpalaidavimo tabletėje yra 800 mg ibuprofeno.
  • Pagalbinės medžiagos: ksantano lipai, povidonas, stearino rūgštis, koloidinis bevandenis silicio dioksidas, talkas, hipromeliozė, titano dioksidas (E 171).

Brufen išvaizda ir kiekis pakuotėje

Baltos spalvos, ovalios, plėvele dengtos pailginto atpalaidavimo tabletės.

30 tablečių (lizdinėje plokštelėje);

100 tablečių (plastikiniame buteliuke).

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

Viatris Healthcare Limited,

Damastown Industrial Park, Mulhuddart, Dublin 15, DUBLIN, Airija

Gamintojas

FAMAR A.V.E. Anthoussa Plant

Anthoussa Avenue 7,

Anthoussa Attiki,

153 49 Graikija

arba

FAMAR A.V.E. Avlon Plant (49th km),

49th km National Road Athens-Lamia

Avlona Attiki,

190 11 Graikija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

Mylan Healthcare UAB

Tel.: +370 52051288

Šis vaistas Europos ekonominės erdvės valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

Šalis

Pavadinimas

Bulgarija

Brufen Retard 800mg prolonged release tablets

Kipras

Brufedol 800 mg prolonged-release tablets

Estija

Brufen, 800 mg toimeainet prolongeeritult vabastavad tabletid

Graikija

Brufedol 800 mg prolonged-release tablets

Vengrija

Brufen 800 mg retard tabletta

Latvija

Brufen 800 mg ilgstošās darbības tabletes

Lietuva

Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės

Rumunija

Brufen Retard 800 mg comprimate cu eliberare prelungită

Slovėnija

Brufen retard 800 mg tablete s podaljšanim sproščanjem

Švedija

Brufen Retard 800 mg depottabletter

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2024-03-24.

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/

ATC:
Veikliosios medžiagos:
Ibuprofenas (800 mg)
TLK:
C00
C01
C02
C03
C04
C05
C06
C07
C08
C09
C10
C11
C12
C13
C14
C15
C16
C17
C18
C19
C20
C21
C22
C23
C24
C25
C26
C27
C28
C29
C30
C31
C32
C33
C34
C35
C36
C37
C38
C39
C40
C41
C42
C43
C44
C45
C46
C47
C48
G00
G01
G02
G03
G04
G05
G06
G07
G08
G09
G10
G11
G12
G13
G14
G15
G16
G17
G18
G19
G20
G21
G22
G23
G24
G25
G26
G27
G28
G29
G30
G31
G32
G33
G34
G35
G36
G37
G38
G39
G40
G41
G42
G43
G44
G45
G46
G47
G48
G49
G50
G51
G52
G53
G54
G55
G56
G57
G58
G59
G60
G61
G62
G63
G64
G65
G66
G67
G68
G69
G70
G71
G72
G73
G74
G75
G76
G77
G78
G79
G80
G81
G82
G83
G84
G85
G86
G87
G88
G89
G90
G91
G92
G93
G94
G95
G96
G97
G98
G99
M00
M01
M02
M03
M04
M05
M06
M07
M08
M09
M10
M11
M12
M13
M14
M15
M16
M17
M18
M19
M20
M21
M22
M23
M24
M25
M26
M27
M28
M29
M30
M31
M32
M33
M34
M35
M36
M37
M38
M39
M40
M41
M42
M43
M44
M45
M46
M47
M48
M49
M50
M51
M52
M53
M54
M55
M56
M57
M58
M59
M60
M61
M62
M63
M64
M65
M66
M67
M68
M69
M70
M71
M72
M73
M74
M75
M76
M77
M78
M79
M80
M81
M82
M83
M84
M85
M86
M87
M88
M89
M90
M91
M92
M93
M94
M95
M96
M97
M98
M99
S00
S01
S02
S03
S04
S05
S06
S07
S08
S09
S10
S11
S12
S13
S14
S15
S16
S17
S18
S19
S20
S21
S22
S23
S24
S25
S26
S27
S28
S29
S30
S31