Vilspox

plėvele dengtos tabletės
Receptinis
Registruotojas:
Sandoz d.d., Slovėnija
Tiekimas:
Nesutrikęs

Pakuotės lapelis: informacija pacientui

Vilspox 50 mg/850 mg plėvele dengtos tabletės

Vilspox 50 mg/1000 mg plėvele dengtos tabletės

vildagliptinas / metformino hidrochloridas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

  • Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
  • Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją, vaistininką ar slaugytoją diabetologą.
  • Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).
  • Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją. Žr. 4 skyrių.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

1. Kas yra Vilspox ir kam jis vartojamas

2. Kas žinotina prieš vartojant Vilspox

3. Kaip vartoti Vilspox

4. Galimas šalutinis poveikis

5. Kaip laikyti Vilspox

6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra Vilspox ir kam jis vartojamas

Vilspox veikliosios medžiagos, vildagliptinas ir metforminas, priklauso vaistų grupei, vadinamai „geriamieji antidiabetiniai vaistai“.

Vilspox vartojamas 2 tipo cukriniu diabetu sergantiems suaugusiesiems pacientams gydyti. Šis diabeto tipas yra taip pat vadinamas nuo insulino nepriklausomu cukriniu diabetu. Vilspox vartojamas, kai diabetas nėra tinkamai kontroliuojamas vien dieta ir fiziniais pratimais, ir (arba) kitais diabetui gydyti vartojamais vaistais (insulinu arba sulfonilkarbamidu).

2 tipo cukriniu diabetu susergama, jeigu organizmas gamina nepakankamai insulino arba jeigu organizme pagamintas insulinas neveikia taip gerai, kaip turėtų. Ši liga taip pat gali atsirasti, jeigu organizmas gamina per daug gliukagono.

Tiek insulinas, tiek gliukagonas gaminami kasoje. Insulinas padeda sumažinti cukraus kiekį kraujyje, ypač po valgio. Gliukagonas skatina cukraus gamybą kepenyse, todėl didina cukraus kiekį kraujyje.

Kaip Vilspox veikia

Abi veikliosios medžiagos, vildagliptinas ir metforminas, padeda sureguliuoti cukraus kiekį kraujyje. Veiklioji medžiaga vildagliptinas skatina kasą gaminti daugiau insulino ir mažiau gliukagono. Kita veiklioji medžiaga metforminas padeda organizmui geriau panaudoti insuliną. Įrodyta, kad šis vaistas mažina cukraus kiekį kraujyje, kas gali padėti užkirsti kelią Jūsų diabeto sukeliamoms komplikacijoms.

2. Kas žinotina prieš vartojant Vilspox

Vilspox vartoti draudžiama:

  • jeigu yra alergija vildagliptinui, metforminui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje). Jeigu manote, kad galite būti alergiškas bet kuriai iš šių medžiagų, prieš pradėdami vartoti Vilspox pasitarkite su savo gydytoju;
  • jeigu sergate nesureguliuotu diabetu ir yra, pvz., sunki hiperglikemija (didelis gliukozės kiekis kraujyje), pasireiškia pykinimas, vėmimas, viduriavimas, greitas svorio kritimas, pieno rūgšties acidozė (žr. „Pieno rūgšties acidozės rizika“ toliau) arba ketoacidozė. Ketoacidozė yra būklė, kai kraujyje kaupiasi medžiagos, vadinamos „ketoniniais kūnais“, ji gali sukelti diabetinę prekomą. Simptomai gali būti pilvo skausmas, greitas ir gilus kvėpavimas, mieguistumas arba neįprastas vaisių kvapas iš burnos;
  • jeigu neseniai ištiko širdies priepuolis arba jeigu sergate širdies nepakankamumu, yra labai sutrikusi kraujo apytaka ar kvėpavimo sunkumų, kurie gali būti širdies sutrikimų požymis;
  • jeigu yra labai susilpnėjusi inkstų funkcija;
  • jeigu sergate sunkia infekcija arba yra sunki dehidracija (t. y. Jūsų organizmas prarado daug vandens);
  • jeigu Jums bus atliekamas rentgenologinis tyrimas su kontrastu (specifinis rentgenologinis tyrimas, susijęs su dažų injekavimu). Informaciją apie tai taip pat žr. skyriuje „Įspėjimai ir atsargumo priemonės“;
  • jeigu sutrikusi Jūsų kepenų funkcija;
  • jeigu piktnaudžiaujate alkoholiu (kiekvieną dieną ar tik kartas nuo karto);
  • jeigu esate žindyvė (taip pat žr. „Nėštumas ir žindymo laikotarpis“).

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pieno rūgšties acidozės rizika

Vilspox gali sukelti labai retą, bet labai sunkų šalutinį poveikį, vadinamą pieno rūgšties acidoze, ypač jeigu Jūsų inkstai neveikia tinkamai. Pieno rūgšties acidozės išsivystymo rizika padidėja taip pat esant nesureguliuotam diabetui, sunkioms infekcijoms, ilgalaikiam badavimui arba piktnaudžiavimui alkoholiu, dehidracijai (žr. papildomą informaciją toliau), kepenų funkcijos sutrikimams ir bet kurioms sveikatos būklėms, kurių metu būna sumažėjęs organizmo dalies aprūpinimas deguonimi (pvz., esant ūminei sunkiai širdies ligai).

Jeigu Jums tinka bet kuris iš minėtų atvejų, kreipkitės į savo gydytoją dėl tolesnių nurodymų.

Trumpam nustokite vartoti Vilspox, jeigu Jums yra būklė, kuri gali būti susijusi su dehidracija (reikšmingu organizmo skysčių netekimu), pvz., sunkus vėmimas, viduriavimas, karščiavimas, buvimas karštyje arba mažesnis nei įprastai skysčio gėrimas. Kreipkitės į savo gydytoją dėl tolesnių nurodymų.

Nustokite vartoti Vilspox ir nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją arba artimiausią ligoninę, jeigu Jums pasireiškė kokie nors pieno rūgšties acidozės simptomai, nes ši būklė gali privesti prie komos.

Pieno rūgšties acidozės simptomai gali būti:

  • vėmimas;
  • vidurių gėla (pilvo skausmas);
  • raumenų spazmai;
  • bendras prastos savijautos pojūtis su dideliu nuovargiu;
  • apsunkintas kvėpavimas;
  • sumažėjusi kūno temperatūra ir retas širdies plakimas.

Pieno rūgšties acidozė yra sunkus sutrikimas ir turi būti gydomas ligoninėje.

Vilspox nėra insulino pakaitalas. Taigi, Jūs turite nevartoti Vilspox 1 tipo diabetui gydyti.

Pasitarkite su gydytoju, vaistininku arba slaugytoju diabetologu, prieš pradėdami vartoti Vilspox, jeigu sergate ar sirgote kasos liga.

Pasitarkite su gydytoju, vaistininku arba slaugytoju diabetologu, prieš pradėdami vartoti Vilspox, jeigu vartojate sulfonilkarbamidu vadinamo vaisto nuo diabeto. Kad išvengti gliukozės kiekio kraujyje sumažėjimo (hipoglikemijos), Jūsų gydytojui gali reikėti sumažinti Jūsų vartojamo sulfonilkarbamido dozę, jeigu šio vaisto vartosite kartu su Vilspox.

Jeigu anksčiau vartojote vildagliptino, bet dėl kepenų ligos turėjote nutraukti jo vartojimą, Jūs turite nevartoti šio vaisto.

Odos pažeidimas yra dažna diabeto komplikacija. Rekomenduojama laikytis Jūsų gydytojo ar slaugytojos nurodytų odos ir pėdų priežiūros rekomendacijų. Vilspox vartojimo metu taip pat rekomenduojama ypatingai atkreipti dėmesį į pradėjusias naujai formuotis pūsles ar opas. Jei jų atsirastų, nedelsdami pasikonsultuokite su savo gydytoju.

Jeigu Jums reikia atlikti didelę operaciją, turite nustoti vartoti Vilspox procedūros metu ir kurį laiką po jos. Jūsų gydytojas nuspręs, kada turite nustoti ir kada vėl pradėti vartoti Vilspox.

Prieš pradėdami vartoti Vilspox, Jums bus ištirta kepenų funkcija, šie tyrimai per pirmuosius gydymo metus bus kartojami kas tris mėnesius ir po to periodiškai. Tai daroma dėl to, kad kaip galima anksčiau nustatyti kepenų fermentų aktyvumo padidėjimo požymius.

Jeigu esate senyvo amžiaus ir (arba) Jūsų inkstų funkcija yra susilpnėjusi, gydymo Vilspox metu Jūsų gydytojas tikrins Jūsų inkstų funkciją mažiausiai kartą per metus arba dažniau.

Jūsų gydytojas reguliariai tirs cukraus kiekį Jūsų kraujyje ir šlapime.

Vaikams ir paaugliams

Vilspox nerekomenduojama vartoti vaikams ir jaunesniems kaip 18 metų amžiaus paaugliams.

Kiti vaistai ir Vilspox

Jeigu reikia į Jūsų kraujotaką suleisti kontrastinės medžiagos, kurios sudėtyje yra jodo, pvz., atliekant rentgeno tyrimą arba skenavimą, prieš leidžiant arba leidimo metu turite nutraukti Vilspox vartojimą.

Jūsų gydytojas nuspręs, kada turite nustoti ir kada vėl pradėti vartoti Vilspox.

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite savo gydytojui. Jums gali reikėti dažniau tikrinti gliukozės kiekį kraujyje ir inkstų funkciją arba gydytojui gali reikėti koreguoti Vilspox dozavimą. Ypač svarbu paminėti:

  • gliukokortikoidus, paprastai vartojamus uždegiminėms ligoms gydyti,
  • beta-2 adrenoreceptorių agonistus, paprastai vartojamus kvėpavimo sutrikimams gydyti,
  • kitus diabetui gydyti vartojamus vaistus,
  • vaistus, kurie skatina šlapimo gamybą (diuretikus) ,
  • vaistus, vartojamus skausmui ir uždegimui slopinti (NVNU ir COX-2 inhibitorius, pvz., ibuprofeną ir celekoksibą),
  • tam tikrus vaistus gydyti nuo padidėjusio kraujospūdžio (AKF inhibitorius ir angiotenzino II receptorių antagonistus),
  • tam tikrus skydliaukę veikiančius vaistus,
  • tam tikrus nervų sistemą veikiančius vaistus,
  • tam tikrus krūtinės anginai gydyti vartojamus vaistus (pvz., ranolaziną),
  • tam tikrus gydyti nuo ŽIV infekcijos vartojamus vaistus (pvz., dolutegravirą),
  • tam tikrus specifiniam skydliaukės vėžio tipui (meduliniam skydliaukės vėžiui) gydyti vartojamus vaistus (pvz., vandetanibą),
  • tam tikrus gydyti nuo rėmens ir pepsinių opų vartojamus vaistus (pvz., cimetidiną).

Vilspox vartojimas su alkoholiu

Vartojant Vilspox venkite piktnaudžiauti alkoholiu, nes tai gali didinti pieno rūgšties acidozės riziką (žr. skyrių „Įspėjimai ir atsargumo priemonės“).

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

  • Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju. Gydytojas aptars su Jumis Vilspox vartojimo nėštumo metu galimą riziką.
  • Nevartokite Vilspox, jeigu esate nėščia arba žindyvė (taip pat žr. „Vilspox vartoti negalima“).

Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Jeigu vartojant Vilspox jaučiate galvos svaigimą, nevairuokite ir nevaldykite jokių mechanizmų.

3. Kaip vartoti Vilspox

Vilspox kiekis, kurį vartoja žmonės, yra skirtingas, žiūrint, kokia jų būklė. Gydytojas Jums tiksliai pasakys, kokią Vilspox dozę vartoti.

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Rekomenduojama dozė yra viena 50 mg/850 mg arba 50 mg/1000 mg plėvele dengta tabletė. Šią dozę reikia gerti du kartus per parą.

Jeigu Jūsų inkstų funkcija yra susilpnėjusi, gydytojas gali skirti mažesnę dozę. Taip pat gydytojas gali paskirti mažesnę dozę tuo atveju, jeigu vartojate sulfonilkarbamidu vadinamą vaistą nuo diabeto.

Gydytojas gali skirti šio vaisto vartoti vieno arba kartu su tam tikrais kitais vaistais, kurie mažina cukraus kiekį Jūsų kraujyje.

Kada ir kaip vartoti Vilspox

- Tabletes nurykite nesmulkintas, užgerdami stikline vandens.

- Vieną tabletę išgerkite ryte, o kitą – vakare, valgio metu ar iškart po valgio. Tabletės gėrimas iškart po valgio mažins skrandžio sutrikimo riziką.

Toliau laikykitės visų Jūsų gydytojo nurodymų dėl dietos. Konkrečiai, jeigu laikotės sergančiųjų diabetu svorio reguliavimo dietos, tęskite tai Vilspox vartojimo metu.

Ką daryti pavartojus per didelę Vilspox dozę

Jeigu išgėrėte per daug Vilspox tablečių, arba jei kas nors kitas išgėrė Jūsų tablečių, nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją arba vaistininką. Tokiu atveju gali prireikti medicininės pagalbos. Jeigu reikia vykti pas gydytoją ar į ligoninę, kartu pasiimkite pakuotę ir šį pakuotės lapelį.

Pamiršus pavartoti Vilspox

Jei pamiršote išgerti tabletę, išgerkite ją kito valgio metu, nebent jau laikas gerti kitą dozę. Negalima vartoti dvigubos dozės (dviejų tablečių iškarto) norint kompensuoti praleistą tabletę.

Nustojus vartoti Vilspox

Tęskite šio vaisto vartojimą iki tol, kol jo nurodė vartoti Jūsų gydytojas, kad galima būtų reguliuoti cukraus kiekį Jūsų kraujyje. Nenutraukite Vilspox vartojimo, nebent gydytojas lieps tai padaryti. Jeigu kilo klausimų, kiek laiko vartoti šio vaisto, pasitarkite su savo gydytoju.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją diabetologą.

4. Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Jeigu pasireiškia toliau išvardytas šalutinis poveikis, turite nutraukti Vilspox vartojimą ir nedelsdami kreiptis į savo gydytoją:

  • Pieno rūgšties acidozė (labai reti šalutinio poveikio reiškiniai: gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 10 000 asmenų). Vilspox gali sukelti labai retą, bet labai sunkų šalutinį poveikį, vadinamą pieno rūgšties acidoze (žr. skyrių „Įspėjimai ir atsargumo priemonės“). Tokiu atveju turite nutraukti Vilspox vartojimą ir nedelsdami kreiptis į gydytoją arba artimiausią ligoninę, nes pieno rūgšties acidozė gali privesti prie komos.
  • Angioneurozinė edema (reti šalutinio poveikio reiškiniai: gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 1 000 asmenų). Jos simptomai yra patinęs veidas, liežuvis ar gerklė, pasunkėjęs rijimas, pasunkėjęs kvėpavimas, staiga prasidėjęs išbėrimas ar dilgėlinė. Šie simptomai gali rodyti, kad pasireiškė reakcija, vadinama ,,angioneurozine edema“.
  • Kepenų liga (hepatitas) (reti šalutinio poveikio reiškiniai: gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 1 000 asmenų). Jos simptomai yra pageltonavusi oda ir akys, pykinimas, apetito netekimas ar tamsios spalvos šlapimas. Šie simptomai gali rodyti kepenų ligą (hepatitą).
  • Kasos uždegimas (pankreatitas) (šalutinio poveikio reiškiniai, kurių dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis)). Jo simptomai yra stiprus ir nepraeinantis skausmas pilve (skrandžio srityje), kuris gali plisti kiaurai į Jūsų nugarą, taip pat pykinimas ir vėmimas.

Kitas šalutinis poveikis

Kai kuriems pacientams, vartojusiems Vilspox, pasireiškė šis šalutinis poveikis:

  • Labai dažni šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti ne rečiau kaip 1 iš 10 asmenų): pykinimas, vėmimas, viduriavimas, skrandžio ar aplinkinių sričių skausmas (pilvo skausmas), sumažėjęs apetitas.
  • Dažni šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 10 asmenų): galvos svaigimas, galvos skausmas, nesuvaldomas drebėjimas, metalo skonis burnoje, sumažėjęs gliukozės kiekis kraujyje.
  • Nedažni šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 100 asmenų): sąnarių skausmas, nuovargis, vidurių užkietėjimas, rankų, čiurnos ar pėdų patinimas (edema).
  • Labai reti šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 10 000 asmenų): gerklės skausmas, sloga, karščiavimas; didelio pieno rūgšties kiekio kraujyje požymiai [(vadinamoji pieno rūgšties acidozė), pvz., mieguistumas ar galvos svaigimas, stiprus pykinimas ar vėmimas, pilvo skausmas, nereguliarus širdies ritmas ar gilus, padažnėjęs kvėpavimas], odos paraudimas, niežulys; sumažėjęs vitamino B12 kiekis (pablyškimas, nuovargis, sutrikusios sąmonės požymiai, pvz., sumišimas ar sutrikusi atmintis).

Kai kuriems Vilspox ir sulfonilkarbamido vartojusiems pacientams pasireiškė toliau išvardytas šalutinis poveikis:

  • Dažni šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 10 asmenų): galvos svaigimas, drebėjimas, silpnumas, sumažėjęs gliukozės kiekis kraujyje, sustiprėjęs prakaitavimas.

Kai kuriems Vilspox ir insulino vartojusiems pacientams pasireiškė toliau išvardytas šalutinis poveikis:

  • Dažni šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 10 asmenų): galvos skausmas, drebulys, pykinimas (šleikštulys), sumažėjęs gliukozės kiekis kraujyje, rėmuo.
  • Nedažni šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 100 asmenų): viduriavimas, dujų susikaupimas žarnyne.

Po šio vaisto patekimo į rinką taip pat buvo pranešta apie šį šalutinį poveikį:

  • Šalutinio poveikio reiškiniai, kurių dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis): niežtintis išbėrimas, kasos uždegimas, lokalizuotas odos lupimasis arba pūslės, raumenų skausmas.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Pranešimą apie šalutinį poveikį galite pateikti šiais būdais: tiesiogiai užpildant formą internetu Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos Vaistinių preparatų informacinėje sistemoje https://vapris.vvkt.lt/vvkt-web/public/nrv arba užpildant Paciento pranešimo apie įtariamą nepageidaujamą reakciją (ĮNR) formą, kuri skelbiama https://www.vvkt.lt/index.php?4004286486, ir atsiunčiant elektroniniu paštu (adresu NepageidaujamaR@vvkt.lt) arba nemokamu telefonu 8 800 73 568. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5. Kaip laikyti Vilspox

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje.

Laikyti gamintojo pakuotėje, kad vaistas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Pakuotės turinys ir kita informacija

Vilspox sudėtis

  • Veiklioji medžiaga yra vildagliptinas ir metformino hidrochloridas.

{Vilspox 50 mg/850 mg plėvele dengtos tabletės}

Kiekvienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 50 mg vildagliptino ir 850 mg metformino hidrochlorido (atitinkančio 660 mg metformino).

{Vilspox 50 mg/1000 mg plėvele dengtos tabletės}

Kiekvienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 50 mg vildagliptino ir 1000 mg metformino hidrochlorido (atitinkančio 780 mg metformino).

  • Pagalbinės medžiagos yra hidroksipropilceliuliozė, magnio stearatas, hipromeliozė 2910 3cP, titano dioksidas (E171), geltonasis geležies oksidas (E172), makrogolis 4000 ir talkas.

Vilspox išvaizda ir kiekis pakuotėje

{Vilspox 50 mg/850 mg plėvele dengtos tabletės}

Geltona, ovali, nuožulniais kraštais plėvele dengta tabletė, kurios vienoje pusėje įspausta „NVR“, kitoje – „SEH“.

Ilgis: apytiksliai 20,1 mm

Plotis: apytiksliai 8,0 mm

{Vilspox 50 mg/1000 mg plėvele dengtos tabletės}

Tamsiai geltona, ovali, nuožulniais kraštais plėvele dengta tabletė, kurios vienoje pusėje įspausta „NVR“, kitoje – „FLO“.

Ilgis: apytiksliai 21,1 mm

Plotis: apytiksliai 8,4 mm

Vilspox yra tiekiamos Aliuminio/Aliuminio (PA/Al/PVC//Al) lizdinėse plokštelėse arba polichlortrifluoretileno (PCTFE)/PVC//Al) lizdinėse plokštelėse arba polivinilchlorido / polietileno / polivinilideno chlorido / aliuminio (PVC/PE/PVDC//Al) lizdinėse plokštelėse.

Tiekiamos pakuotės po 30 arba 60 plėvele dengtų tablečių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės ir ne visų stiprumų tabletės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

Sandoz d.d.

Verovškova 57

SI-1000 Ljubljana

Slovėnija

Gamintojas

Lek Pharmaceuticals d. d.

Verovškova 57

1526 Ljubljana

Slovėnija

arba

Novartis Pharma GmbH

Roonstrasse 25

90429 Nurnberg

Vokietija

arba

Salutas Pharma GmbH

Otto-von-Guericke-Allee 1

Sachsen-Anhalt, 39179 Barleben

Vokietija

arba

Lek d.d, PE PROIZVODNJA LENDAVA

Trimlini 2D

9220 Lendava

Slovėnija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

 

Sandoz Pharmaceuticals d.d. filialas

Šeimyniškių 3A

LT-09312 Vilnius

Tel.: +370 5 2636037

El. paštas: info.lithuania@sandoz.com

Šis vaistas Europos ekonominės erdvės valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

Austrija, Estija, Kroatija, Latvija, Lenkija, Lietuva, Slovėnija, Vengrija

Vilspox

Bulgarija

VILSPOX

ВИЛСПОКС

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2022-11-20.

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.