Xonvea

skrandyje neirios tabletės
Receptinis
Registruotojas:
Exeltis Baltics, UAB, Lietuva
Tiekimas:
Nesutrikęs

Pakuotės lapelis: informacija pacientui

Xonvea 10 mg/10 mg skrandyje neirios tabletės

doksilamino-vandenilio sukcinatas/piridoksino hidrochloridas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

- Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

- Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).

- Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

1. Kas yra Xonvea ir kam jis vartojamas

2. Kas žinotina prieš vartojant Xonvea

3. Kaip vartoti Xonvea

4. Galimas šalutinis poveikis

5. Kaip laikyti Xonvea

6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra Xonvea ir kam jis vartojamas

Kas yra Xonvea

Xonvea sudėtyje yra du vaistai (veikliosios medžiagos), vadinamos doksilamino-vandenilio sukcinatu ir piridoksino hidrochloridu.

  • Doksilamino-vandenilio sukcinatas priklauso „antihistamininiais“ vadinamų vaistų grupei.
  • Piridoksino hidrochloridas yra kitoks vitamino B6 pavadinimas.

Kam vartojamas Xonvea

Xonvea skirtas nėščioms moterims, siekiant padėti pašalinti šleikštulį (pykinimą) ir vėmimą. Jo vartojama tais atvejais, kai dieta ar kitoks medikamentinis gydymas nebūna veiksmingi.

Moteris, kurioms nėštumo laikotarpiu pasireiškia stiprus užsitęsęs pykinimas ir vėmimas (būklė, vadinama gausiu užsitęsusiu nėščiųjų pykinimu ir vėmimu), turi gydyti specialistas.

2. Kas žinotina prieš vartojant Xonvea

Xonvea vartoti draudžiama:

  • jeigu yra alergija doksilamino-vandenilio sukcinatui, kitokiems antihistamininiams vaistams (pvz., difenhidraminui), piridoksino hidrochloridui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);
  • jeigu vartojate vaistų depresijos gydymui, vadinamų „monoaminooksidazės inhibitoriais“ (MAOI);
  • jeigu vartojate vaistų, vadinamų „stipriais CYP450 izofermentų inhibitoriais“;
  • jeigu sergate porfirija (labai reta medžiagų apykaitos liga).

Jei bet kuri aukščiau paminėta būklė Jums tinka, Xonvea nevartokite. Jei abejojate, prieš Xonvea vartojimą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Xonvea, jeigu kada nors buvo pasireiškęs bet kuris toliau išvardytas sutrikimas.

  • Astma ar kiti kvėpavimo sutrikimai, tokie kaip lėtinis bronchitas (išliekantis bronchų uždegimas) ir plaučių emfizema (liga, kuri pažeidžia plaučius ir apsunkina kvėpavimą)
  • Padidėjęs akispūdis
  • Akių sutrikimas, vadinamas uždaro kampo glaukoma
  • Skrandžio opa
  • Žarnų užsikimšimas segmente tarp skrandžio ir plonosios žarnos
  • Šlapimo pūslės užsikimšimas
  • Kepenų ir (arba) inkstų liga
  • Pailgėjusio QT intervalo sindromas (širdies liga)
  • Epilepsija
  • Mažas kalio kiekis kraujyje arba kiti elektrolitų pokyčiai.

Pasitarkite su gydytoju arbavaistininku, prieš pradėdami vartoti Xonvea, jeigu;

  • vartojate vaistų nuo kosulio ar peršalimo, migdomųjų ar tam tikrų skausmą malšinančių vaistų;
  • vartojote alkoholį.

Jei bet kuri aukščiau paminėta būklė Jums tinka (arba dėl to nesate tikri), pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Xonvea.

Jei nėštumo metu pasireiškia stiprus užsitęsęs pykinimas ir vėmimas (būklė, vadinama gausiu užsitęsusiu nėščiųjų pykinimu ir vėmimu), Jus turi gydyti specialistas.

Xonvea gali padidinti jautrumą šviesai, todėl gydymo metu nerekomenduojama būti saulės šviesoje.

Xonvea gali padidinti dehidrataciją ir sukelti šilumos smūgį dėl sumažėjusio prakaitavimo.

Atkreipkite dėmesį į bet kokius piktnaudžiavimo šiuo vaistu ar priklausomybės nuo jo požymius. Jei yra bet kokių medžiagų (alkoholio, vaistų ar kt.) vartojimo sutrikimų, pasitarkite su gydytoju.

Jei atliekate šlapimo atrankinį tyrimą, vartojant Xonvea ir naudojant kai kuriuos tyrimo metodus, metadono, opioidų ir fenciklidino fosfato (FCF) rezultatai gali būti „klaidingai teigiami“. Jei taip atsitiks, galima atlikti specifiškesnį tyrimą.

Šis vaistas gali lemti klaidingai neigiamą odos alerginio mėginio, kuriems naudojami alergiją sukeliantys ekstraktai, rezultatą. Turite nutraukti šio vaisto vartojimą likus kelioms dienoms iki tyrimo.

Atkreipkite dėmesį į šalutinį poveikį

Stebėkite šalutinį poveikį

  • Xonvea gali sukelti mieguistumą: vartodama šį vaistą nevairuokite automobilio ar dviračio ir nevaldykite jokių įrankių ar mechanizmų. Be to, nedarykite kitų veiksmų, kuriems reikia viso Jūsų dėmesio, nebent gydytojas pasakytų, kad tai daryti galima.
  • Nevartokite Xonvea, kai vartojate vaistų nuo kosulio ir peršalimo, migdomųjų, tam tikrų skausmą malšinančių vaistų arba alkoholio. Vartojant Xonvea kartu su kitais vaistais, kurie veikia „centrinę nervų sistemą“, galite jaustis labai mieguista ir dėl to galite pargriūti arba gali įvykti kitų nelaimingų atsitikimų.

Vaikams ir paaugliams

Xonvea nerekomenduojama vartoti jaunesniems kaip 18 metų vaikams, nes trūksta klinikinių duomenų

Vitaminas B6

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdama bet kokį papildomą vitamino B vartojimą (su maistu ar papildų arba multivitaminų forma).

Kiti vaistai ir Xonvea

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto ir augalinius preparatus, arba nesate dėl to tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Ypač svarbu nevartoti Xonvea ir pasitarti su gydytojui arba vaistininku, jeigu vartojate bet kurį iš toliau išvardytų vaistų.

  • Anticholinerginiai vaistai, tokie kaip antidepresantai arba vaistai Parkinsono ligai gydyti, monoaminooksidazės inhibitoriai arba MAOI (vaistai nuo depresijos), antipsichoziniai vaistai (vaistai psichikos sutrikimams gydyti), atropinas spazmams gydyti arba dizopiramidas (tam tikroms širdies ligoms gydyti), nes gali sustiprėti toksinis poveikis.
  • Centrinę nervų sistemą slopinantys vaistai (pvz., barbitūratai, migdomieji, raminamieji, vaistai nuo nerimo, opioidiniai skausmą malšinantys vaistai, antipsichoziniai vaistai, prokarbazinas arba natrio oksibatas).
  • Antihipertenziniai vaistai (kraujospūdį reguliuojantys vaistai), kurie veikia centrinę nervų sistemą, pvz., guanabenzas, klonidinas arba alfa-metildopa.
  • Kiti vaistai, sukeliantys toksinį poveikį ausims, pvz., karboplatina arba cisplatina (vaistai nuo vėžio), chlorokvinas (vartojamas maliarijos profilaktikai ir gydymui) ir kai kurie antibiotikai (vaistai infekcinėms ligoms gydyti), pvz., eritromicinas, į veną leidžiami aminoglikozidai, ir kt., nes Xonvea gali užmaskuoti toksinį minėtų vaistų poveikį, todėl būtina periodiškai tikrintis ausis.
  • Vaistai, lėtinantys kitų vaistų šalinimą, pvz., azolo ar makrolidų dariniai, nes jie gali sustiprinti šio vaisto poveikį.
  • Kai kurie diuretikai (šlapimo išsiskyrimą skatinantys vaistai).
  • Vaistai, kurie gali veikti širdį, pvz., vartojami aritmijų (nereguliaraus širdies plakimo) gydymui, kai kurie antibiotikai, tam tikri vaistai nuo maliarijos, tam tikri antihistamininiai vaistai, tam tikri vaistai, mažinantys lipidų (riebalų) kiekį kraujyje, arba tam tikri neuroleptikai (vaistai psichikos sutrikimams gydyti).
  • Vaistai, sukeliantys jautrumą šviesai didinantį poveikį (sustiprėja odos reakcija į saulės šviesą), pvz., kai kurie vaistai nuo širdies ritmo sutrikimo (amjodaronas, chinidinas), kai kurie antibiotikai (pvz., tetraciklinai, fluorochinolonai, azitromicinas, eritromicinas ir kt.), kai kurie antidepresantai (imipraminas, doksepinas, amitriptilinas), kai kurie priešgrybeliniai vaistai (grizeofulvinas), antihistamininiai vaistai (pvz., prometazinas, chlorfenaminas, difenhidraminas ir kt.), kai kurie priešuždegiminiai vaistai (pvz., piroksikamas, naproksenas ir kt.), kai kurie antivirusiniai vaistai (amantadinas, gancikloviras), kai kurie diuretikai (furozemidas, chlorotiazidas), nes Xonvea gali sukelti papildomą jautrumą šviesai didinantį poveikį.
  • Levodopa, nes Xonvea sudėtyje esantis piridoksinas gali susilpninti jo poveikį.
  • Vaistai epilepsijai gydyti (fenobarbitalis, fenitoinas), nes piridoksinas gali sumažinti jų kiekį kraujyje.
  • Tokie vaistai kaip hidroksizinas, izoniazidas ar penicilaminas, nes jų derinys su piridoksinu gali sukelti vitamino B6 trūkumą.

Xonvea vartojimas su alkoholiu

Xonvea vartojimo laikotarpiu alkoholio gerti negalima. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Xonvea, pateikiama 3 skyriuje.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Xonvea yra skirtas vartoti nėščioms moterims.

Jei maitinate krūtimi, gydytojas nuspręs, ar nutraukti žindymą, ar vaisto vartojimą, nes Xonvea patenka į motinos pieną ir gali pakenkti žindomam kūdikiui.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Vartodama šį vaistą nevairuokite automobilio ar dviračio ir nevaldykite jokių įrankių ar mechanizmų, nes išgėrus Xonvea gali apimti stiprus mieguistumas. Tokiu atveju nedarykite kitų veiksmų, kuriems reikia viso Jūsų dėmesio, nebent gydytojas pasakytų, kad tai daryti galima.

Xonvea sudėtyje yra Alura raudonojo AC aliuminio kraplako (E129)

Xonvea sudėtyje yra Alura raudonojo AC aliuminio kraplako (E129), kuris gali sukelti alerginių reakcijų.

Xonvea sudėtyje yra natrio

Šio vaisto vienoje tabletėje yra mažiau kaip 1 mmol (23 mg) natrio, t. y. jis beveik neturi reikšmės.

3. Kaip vartoti Xonvea

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Kiek vartoti

Iš pradžių gydytojas Jums skirs mažą dozę ir vėliau ją gali padidinti, tai priklausys nuo vaisto poveikio Jums.

Toliau pateikiama informacija, kaip pradėti vartoti Xonvea ir kaip didinti dozę (jei reikia).

  • 1‑oji diena
  • Gerkite 2 tabletes prieš miegą.
  • 2‑oji diena
  • Gerkite 2 tabletes prieš miegą.
  • Jei pykinimas ir vėmimas 2‑ąją dieną palengvėja arba išnyksta, toliau vartokite po 2 tabletes prieš miegą. Tai bus įprastinė Jūsų dozė, nebent gydytojas arba vaistininkas nurodys kitaip.
  • 3‑oji diena
  • Jei pykinimas ir vėmimas 2‑ąją dieną išlieka, 3‑ąją dieną gerkite 3 tabletes (1 tabletę ryte ir 2 tabletes prieš miegą).
  • 4‑oji diena
  • Jei pykinimas ir vėmimas 3‑ąją dieną palengvėja arba išnyksta, toliau kasdien vartokite po 3 tabletes (1 tabletę ryte ir 2 tabletes prieš miegą). Tai bus įprastinė Jūsų dozė, nebent gydytojas arba vaistininkas nurodys kitaip.
  • Jei pykinimas ir vėmimas 3‑ąją dieną išlieka, 4‑ąją dieną gerkite 4 tabletes (1 tabletę ryte, 1 tabletę po pietų ir 2 tabletes prieš miegą).

Negalima gerti daugiau kaip 4 tablečių per parą (1 tabletę ryte, 1 tabletę po pietų ir 2 tabletes prieš miegą).

Vaisto vartojimas

  • Xonvea reikia išgerti nevalgius.
  • Tabletę reikia nuryti nepažeistą, užgeriant stikline vandens.
  • Tabletės prieš rijimą negalima smulkinti, kramtyti ar dalinti.

Jei negalite nuryti visos Xonvea tabletės, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Vartojimas vaikams ir paaugliams

Xonvea nerekomenduojama vartoti jaunesniems kaip 18 metų vaikams, nes trūksta klinikinių duomenų.

Ką daryti pavartojus per didelę Xonvea dozę

Pavartoję didesnę nei reikia šio vaisto dozę, nutraukite vaisto vartojimą ir kreipkitės į gydytoją arba vykite į ligoninę. Pasiimkite vaisto pakuotę. Gali pasireikšti toks poveikis: neramumo, mieguistumo arba svaigulio pojūtis, burnos džiūvimas, juodos akių dalies padidėjimas (vyzdžių išsiplėtimas), minčių susipainiojimas (sumišimas) ir dažnas širdies plakimas.

Jei vaisto kiekis Jūsų organizme yra labai didelis, gali pasireikšti traukuliai, raumenų skausmas arba silpnumas arba staiga prasidėjęs sunkus inkstų sutrikimas. Tai net gali sukelti mirtį. Jei atsirastų tokių požymių, nutraukite vaisto vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vykite į ligoninę.

Nustojus vartoti Xonvea

Nenutraukite Xonvea vartojimo nepasitarę su gydytoju. Jei šio vaisto vartojimą nutrauksite staiga, šleikštulys (pykinimas) ir vėmimas gali atsinaujinti. Gydytojas pasakys, kaip lėtai nutraukti šio vaisto vartojimą, kad tokio poveikio nepasireikštų.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Labai dažni šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti ne rečiau kaip 1 iš 10 asmenų):

  • Labai stiprus mieguistumas

Dažni šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 10 asmenų):

  • Svaigulio pojūtis
  • Nuovargio pojūtis
  • Burnos džiūvimas

Šalutinio poveikio reiškiniai, kurių dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis):

  • Padidėjęs jautrumas (alerginė reakcija)
  • Nerimo pojūtis, miego sutrikimas (nemiga), košmariški sapnai, orientacijos sutrikimo pojūtis
  • Galvos skausmas arba migrena
  • Odos dilgčiojimas, perštėjimas ar tirpimas
  • Neramumas ir poreikis nuolat judėti
  • Drebulys, minčių susipainiojimo būsena (sumišimas), traukuliai arba susijaudinimas
  • Regėjimo sutrikimas, neryškus matymas arba dvejinimasis (dvigubas matymas)
  • Spengimas ausyse (ūžesys)
  • Sukimosi ir svaigulio pojūtis
  • Pasunkėjęs kvėpavimas, širdies plakimo pojūtis arba padažnėjęs širdies plakimas
  • Sotumo ar išsipūtimo jausmas, pilvo skausmas, vidurių užkietėjimas ar viduriavimas
  • Smarkus prakaitavimas, odos reakcijos, pvz., niežulys ar išbėrimas
  • Sunkumas ar skausmas šlapinantis
  • Nemalonus pojūtis krūtinės ląstoje
  • Bloga bendroji savijauta arba dirglumo pojūtis
  • Jautrumo šviesai reakcijos
  • Pasunkėjęs kvėpavimas (dusulys)
  • Kraujo sutrikimai, pvz., hemolizinė mažakraujystė
  • Galvos svaigimas dėl kūno padėties pasikeitimo
  • Padidėjusi bronchų sekrecija
  • Silpnumas
  • Rankų ir kojų patinimas

Kitoks šalutinis poveikis, apie kurį pranešta vartojant tos pačios grupės vaistų kaip ir doksilaminas

  • Anticholinerginis poveikis (organų, gaunančių nervinius impulsus per medžiagą, vadinamą acetilcholinu, veiklos blokavimas): burnos, nosies ir gerklės džiūvimas; sunkumas ar skausmas šlapinantis; sukimosi ir svaigulio pojūtis; regos sutrikimai arba neryškus matymas; matomo vaizdo dvejinimasis (diplopija); spengimas ar dūzgimas ausyse (ūžesys); vidinės ausies uždegimas, kuris išsivysto per trumpą laiką (ūminis labirintitas); miego sutrikimas (nemiga); drebėjimas (tremoras) ir nervingumas; dirglumo pojūtis; nevalingi pasikartojantys veido judesiai (veido diskinezija). Be to, galimas spaudimo jausmas krūtinės ląstoje, tirštos gleivės krūtinėje (bronchų išskyros); aukštas švilpimo garsas, dažnai susijęs su pasunkėjusiu kvėpavimu (švokštimas); užgulta nosis; prakaitavimas ir šaltkrėtis; ankstyvos mėnesinės; pakitusi psichikos būsena, pvz., haliucinacijos, kliedesiai, minčių susipainiojimas (sumišimas) ir sutrikusios mintys (toksinė psichozė); galvos skausmas; odos dilgčiojimas, perštėjimas ar tirpimas; silpnumo jausmas.
  • Retai pasireiškia mažas baltųjų kraujo ląstelių kiekis (agranulocitozė), sumažėjęs kraujo kiekis organizme dėl padidėjusio kraujo ląstelių irimo (hemolizinė mažakraujystė), sumažėjęs krešėjime dalyvaujančių kraujo ląstelių kiekis (trombocitopenija), sumažėjęs raudonųjų, baltųjų ir krešėjime dalyvaujančių kraujo ląstelių kiekis (pancitopenija) ir padidėjęs apetitas (kartais kartu su kūno svorio padidėjimu).

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Pranešimą apie šalutinį poveikį galite pateikti šiais būdais: tiesiogiai užpildant formą internetu Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos Vaistinių preparatų informacinėje sistemoje https://vapris.vvkt.lt/vvkt-web/public/nrv arba užpildant Paciento pranešimo apie įtariamą nepageidaujamą reakciją (ĮNR) formą, kuri skelbiama https://www.vvkt.lt/index.php?4004286486, ir atsiunčiant elektroniniu paštu (adresu NepageidaujamaR@vvkt.lt) arba nemokamu telefonu 8 800 73 568. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5. Kaip laikyti Xonvea

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Šiam vaistui specialių laikymo sąlygų nereikia.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Pakuotės turinys ir kita informacija

Xonvea sudėtis

  1. Veikliosios medžiagos yra doksilamino-vandenilio sukcinatas (antihistamininė medžiaga) ir piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6). Kiekvienoje tabletėje yra 10 mg doksilamino-vandenilio sukcinato ir 10 mg piridoksino hidrochlorido.
  2. Pagalbinės medžiagos yra karnaubo vaškas, kroskarmeliozės natrio druska, hipromeliozė (E464), indigokarmino aliuminio krapalakas (E132), makrogolis (400, 8000) (E1521), magnio stearatas, magnio trisilikatas, metakrilo rūgšties ir etilakrilato 1:1 kopolimeras, mikrokristalinė celiuliozė, Alura raudonasis AC aliuminio kraplakas (E129), polisorbatas 80 (E433), propilenglikolis (E1520), bevandenis koloidinis silicio dioksidas, šelakas (E904), simetikonas, simetikono emulsija, natrio-vandenilio karbonatas (E500), natrio laurilsulfatas (E487), talkas (E553b), titano dioksidas (E171), trietilo citratas.

Xonvea išvaizda ir kiekis pakuotėje

  • Xonvea skrandyje neirios tabletės yra baltos, apvalios, dengtos plėvele, vienoje pusėje yra rožinis nėščios moters piešinys.
  • Xonvea pakuotėje yra 10, 20, 30, 40, 50 ar 60 tablečių lizdinėse plokštelėse. Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

UAB Exeltis Baltics

Vytauto pr. 43-4

Kaunas, LT-44352

Lietuva

Gamintojas

Laboratorios Liconsa

Avda. de Miralcampo 7,

Pol. Ind. Miralcampo, 19200

Azuqueca de Henares (Guadalajara)

Ispanija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

Šis vaistas Europos ekonominės erdvės valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

Airija Doxylamine/Pyridoxine Exeltis 10 mg/ 10 mg gastro-resistant tablets

Vokietija XONVEA 10 mg/ 10 mg magensaftresistente Tabletten

Prancūzija XONVEA 10 mg/ 10 mg comprimés gastro-résistants

Ispanija Bonjesta 10 mg/ 10 mg comprimidos gastroresistentes

Italija Embagyn

Lenkija XONVEA

Austrija Xonvea 10 mg/10 mg magensaftresistente Tabletten

Belgija Bonjesta 10 mg/10 mg comprimés gastro-résistants

Bonjesta 10 mg/10 mg maagsapresistente tabletten

Bonjesta 10 mg/10 mg magensaftresistente Tabletten

Čekija Xonvea

Estija Xonvea

Latvija Xonvea 10 mg/10 mg zarnās šķīstošās tabletes

Lietuva Xonvea10 mg/10 mg skrandyje neirios tabletės

Vengrija Vombee mini 10 mg/10 mg gyomornedv-ellenálló tabletta

Slovakija Xonvea 10 mg/10 mg gastrorezistentné tablety

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2023-03-23.

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.